Треба за всяку ціну обминати ...широкі, розкриті двері і шукати правдивої великої брами, над якою віють непідроблені, неперелицьовані прапори нашого духу
Олена Теліга, українська поетеса, публіцистка, літературний критик, діячка ОУН

Студенти КПІ писатимуть статті для української Wikipedia

14 січня, 2013 - 20:11

Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут» та громадська організація «Вікімедіа Україна»  підписали 11 січня договір про співробітництво відповідно до якого у життя втілюватиметься інтеграція сучасних інформаційних технологій у навчальний процес та розвиток студентами українського сегменту Wikipedіa. 

КПІ забов’язується: сприяти поширенню такої форми самостійної роботи студентів як написання статей в українському сегменті Wikipedia, проводити тренінги щодо створення та редагування статей в енциклопедії, надавати інформаційну підтримку проектам «Вікімедіа Україна», повідомляючи про них на своєму сайті та організовувати спільні заходи.

«Вікімедіа Україна» зобов’язується: створити спеціальну сторінку у Wikipedia для взаємодії студентів та викладачів університету зі спільнотою дописувачів енциклопедії, консультувати студентів та викладачів щодо правил створення і редагування статей у енциклопедії в режимі листування та проводячи відповідні тренінги, надавати університету інформацію про свої проекти.

Як відомо, українська Wikipedia також уклала партнерські договори з Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним  університетом імені Григорія  Сковороди, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка і Харківським національним університетом імені Каразіна.

Першим навчальним закладом, який підписав з «Вікімедіа Україна» меморандум про співпрацю, був Сумський державний університет.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...