Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

Макрон закликав французів взяти участь у загальнонаціональних дебатах

14 січня, 2019 - 15:35
Фото: Reuters

Президент Франції Еммануель Макрон, реагуючи на тривалі протести "жовтих жилетів", написав відкритого листа до співвітчизників із закликом взяти участь у загальнонаціональних дебатах.

Документ було оприлюднено у неділю, 13 січня, на сайті Єлисейського палацу, передає Deutsche Welle.

У листі Макрон запропонував 35 питань до обговорення - від оподаткування та екології до імміграції. На думку французького лідера, ця дискусія повинна сприяти перетворенню "невдоволення на рішення".

Як Макрон зазначив у "листі до французів", у рамках цього діалогу не буде "заборонених тем", але будуть "червоні лінії". Зокрема, перегляду не підлягає питання надання політичного притулку, а також часткове скасування наприкінці 2017 року "податку на багатство". Після цієї реформи оподатковується лише дорога нерухомість, але не інше майно. Скасування цієї реформи є однією з вимог "жовтих жилетів".

Дебати, котрі планується розпочати вже у вівторок, 15 січня, триватимуть до 15 березня. Протягом цього часу Еммануель Макрон планує відвідати низку міст країни і зустрітися з муніципальними політиками. Протягом місяця після завершення дискусії президент Франції представить доповідь про її підсумки.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...