Нація - це невсипуща внутрішня «боротьба» сил формотворчих і ідеєтворчих з інертною масою («більшістю») етносу.
Євген Маланюк, український письменник, поет, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

Мей проти відкладання Brexit і проведення нового референдуму

14 січня, 2019 - 18:48
Фото Reuters

Голова уряду Великої Британії відкинула пропозицію Євросоюзу про продовження статті 50 про вихід з ЄС після визначеного для Brexit дедлайну 29 березня

Як повідомляє ВВС, про це прем'єр-міністр заявила під час виступу на фабриці у місті Сток.

Зокрема, вона пояснила, що Європейський Союз відкинув її прохання про часовий ліміт щодо дії механізму щодо кордону з Північною Ірландією в рамках угоди про вихід і сьогодні вона відкинула їхню пропозицію про продовження статті 50.

"Я не думаю, що ми повинні розширювати статтю 50, і я не думаю, що ми маємо проводити новий референдум", - сказала вона.

Відповідаючи на запитання, чи вважає вона, що завтрашнє голосування за угоду в парламенті Британії буде успішним, Мей сказала, що вона працює над тим, щоб це відбулося, але не сказала, наскільки ймовірно, що це насправді станеться.

Вона попередила про "параліч у парламенті", якщо угода буде відхилена, і сказала, що довіра до політики зазнає "катастрофічної шкоди", якщо Британія не залишить ЄС.

"Хоча сценарій без угоди залишається серйозним ризиком, спостерігаючи за подіями протягом останніх семи днів, тепер я вважаю, що більш вірогідним є параліч у парламенті і ризик того, що Brexit не буде", - додала вона.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ