Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

Німецькі компанії отримали листи з попередженням про санкції США через "Північний потік-2"

14 січня, 2019 - 10:12
Фото: Reuters

Посол США Річард Гренелл розіслав ряду німецьких компаній, що беруть участь в реалізації проекту газопроводу "Північний потік - 2", листи з попередженням про можливість введення проти них санкцій США.

Як повідомляє німецька газета Bild am Sonntag, посол США попереджає німецькі фірми, що вони "займаються тим, що пов'язано зі значним ризиком санкцій", передає Deutsche Welle.

"У кінцевому рахунку фірми, що підтримують спорудження" Північного потоку - 2 і "Турецького потоку", активно підривають безпеку України і Європи ", - цитує газета лист посла.

Гренелл і раніше заявляв про можливість введення санкцій проти компаній, пов'язаних з "Північним потоком - 2". Таку можливість передбачає закон "Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій". Спорудження газопроводу, який повинен пройти по дну Балтійського моря з Росії до Німеччини, раніше критикував і президент США Дональд Трамп. Він, однак, прямо не говорив про санкції.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ