Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

У Полтаві більше півсотні людей зібралися на масову щедрівку

14 січня, 2019 - 12:38
Фото: poltava365.com

13 січня, на Маланки, під головною полтавською ялинкою Полтави зібралися кількадесят людей, щоб масово заспівати щедрівок.

Згуртувала любителів українських народних традицій полтавська підприємиця Катерина Бабич, повідомляє місцеве інтернет-видання Полтава-365.

За її словами, вона з дитинства любила щедрувати, зараз вчить традиціям малого сина. Буквально кілька днів тому в Катерини з’явилася ідея зібрати полтавців на масову щедрівку. Оголошення про захід з хештегом #ПолтаваЩедрує розповсюдили в соцмережах.

"Спочатку мені було не до того — завал на роботі. Потім я зрозуміла, що самі собою ідеї не втілюються. Ми з помічниками написали в соцмережах, щоб максимально розійшлася інформація. Щоб людям було зручно, ми навіть роздрукували щедрівки і роздали всім охочим. Я дуже рада, що так багато людей відгукнулися і прийшли защедрувати разом із нами", - розповіла організаторка.

Ввечері біля Свято-Успенського собору зібралося біля півсотні людей. В багатьох одяг містив святкові та народні елементи, дехто прийшов з вертепними зірками. Заспівавши «Щедрик, щедрівочка», святкова хода рушила до Театральної площі. Дорогою до ходи приєднувалися навіть випадкові перехожі.

А на Театральній площі на щедрівників вже чекали. Люди зібралися під яскравим куполом головної полтавської ялинки та залюбки долучилися до народний обрядових співів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ