Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

Грибаускайте звернулася до литовців та українців з нагоди Дня захисників свободи

14 січня, 2020 - 10:16
Фото Reuters

Сьогодні лінія фронту за свободу пролягає через Україну, тож надзвичайно важливо допомогти всім, хто бореться проти агресії, виборює свободу, відстоюючи свою Батьківщину.

З таким посланням звернулася до українців і литовців попередня очільниця Литви Даля Грибаускайте під час українсько-литовського телемосту "Разом до перемоги" в ефірі 5-го каналу.

"13 січня відзначаємо дуже важливу для нас дату (річниця Вільнюського повстання – ред.). Проте ця дата пов'язана і з Україною, оскільки в ці дні українці відстоювали нашу свободу разом з нами. Це була лінія фронту за нашу свободу. Сьогодні така сама лінія фронту за свободу пролягає через Україну. Нам важливо допомогти всім, хто бореться проти агресії, хто виборює свою свободу, відстоюючи свою Батьківщину", - переконана експрезидент.

"Я радію, що отримала подарунок безпосередньо з української лінії фронту. Це найдорожчий для мене подарунок, який я будь-коли отримувала", – сказала Грибаускайте, демонструючи розписану квітами військову каску.

"Вітаю і Литву, і Україну. Бажаю, щоб той зв'язок ніколи не зникав і залишався між нами назавжди.

Слава Україні! Слава героям України! Слава Литві!"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: 5 канал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ