Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
Василь Сухомлинський, український педагог, публіцист, письменник, поет

Airbus припиняє виробництво найбільшого у світі пасажирського літака А380

14 лютого, 2019 - 13:32
Ілюстративне фото

Європейський авіаконцерн Airbus повідомив про припинення постачань і виробництва найбільшого пасажирського літака A380 через скорочення замовлень

Про це повідомляє Еuronews.

Авіакомпанія Emirates є найбільшим замовником A380. Авіакомпанія вирішила скоротити своє замовлення зі 160 до 123 літаків. У найближчі два роки Airbus випустить і передасть авіакомпанії з ОАЕ останні 14 літаків. В останні кілька років Airbus майже не отримав нових замовлень на A380, в результаті чого компанії довелося скоротити їх виробництво з 30 до шести одиниць в рік.

"Внаслідок цього, а також в результаті браку замовлень від інших авіакомпаній Airbus припинить поставки А380 у 2021 році" - йдеться у повідомленні.

Незважаючи на припинення виробництва, літакам Airbus A380 як і раніше буде надаватися технічна підтримка.

Рішення про припинення виробництва спричинить втрату 3500 робочих місць і вже призвело до втрати коштів у розмірі понад півмільярда доларів.

Airbus А380 – це найбільший пасажирський авіалайнер у світі: 525 пасажирів в салоні трьох класів, 853 пасажири в однокласовій конфігурації. Літак може здійснювати перельоти на відстань до 15 000 км без дозаправки. Його експлуатація почалася в 2007 році.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ