Це ж велика дурість — хотіти говорити, а не хотіти бути зрозумілим.
Феофан (Єлеазар) Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

Львів’яни вийшли на акцію протесту проти будівництва сміттєпереробного заводу у місті

14 лютого, 2019 - 14:26
Фото надано автором

Понад сотня людей сьогодні під стінами Львівської міської ради вимагали відмінити ухвалу про будівництво сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій. На акцію протесту прийшли мешканці Шевченківського району Львова, мікрорайонів Кривчиці та Знесіння, а також кількох прилеглих до міста сіл.

У руках протестуючі тримали плакати із закликами депутатам та меру Львова Андрію Садовому опам’ятатися, та не провокувати створення у місті екологічної катастрофи. Адже за їх словами, зараз на Пластовій діє майже 60 заводів.

«Ще одного заводу нам там не потрібно. І так люди хворіють невідь-чим, а тут ще й те сміття будуть привозити. Та і що то за завод буде? Точно не екологічний і буде травити всіх людей навколо. Ті депутати і мер геть совісті не мають, що над людьми так знущаються», - розказала одна із учасниць протесту.

Свою рішучість у діях протестувальники висловили тим, що лягатимуть під колеса автомобілів, лиш би не допустити будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій. Крім того, під час акції вони збирали підписи під зверненням до депутатів ЛМР та міського голови. У ньому вони вимагають скасувати ухвалу міськради про надання ділянки для будівництва заводу на Пластовій та підшукати іншу ділянку для нього.

Як зазначають люди, вони не проти самого сміттєпереробного заводу, але він має бути не на території, де проживають люди.

Павло ПАЛАМАРЧУК, "День", фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ