Од нині воєдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини Єдиної України... Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України.
З тексту Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки

Українець виграв міжнародні змагання МАГАТЕ на написання найкращого есе

14 лютого, 2020 - 10:12
Фото: Укрінформ

Фахівець Запорізької АЕС Євген Калініченко виграв міжнародні змагання МАГАТЕ на написання найкращого есе на тему фізичної ядерної безпеки для студентів і молодих професіоналів.

Вручення сертифікатів про перемогу трьом фіналістам відбулося на конференції МАГАТЕ ICONS 2020, яка проходить у Відні, повідомляє Укрінформ.

Конкурс проводився у співпраці з Міжнародною освітньою мережею МАГАТЕ з фізичної ядерної безпеки.

Назва роботи Калініченка – "Поява технологічних загроз, а також можливостей у галузі фізичної ядерної безпеки в цифровий вік".

"У моїй роботі висвітлюються потенційні загрози для фізичної ядерної безпеки від кібератак і безпілотних літальних апаратів. В есе я розглянув варіанти протидії цим загрозам, а також можливості технологій штучного інтелекту і безпілотних систем для укріплення фізичної безпеки ядерних установок і матеріалів", - зазначив у коментарі Укрінформу Євген Калініченко.

За його словами, роботою зацікавилися в МАГАТЕ, і вона буде включена у протокол конференції ICONS 2020.

"Результати цієї конференції будуть використовуватись при розробці плану МАГАТЕ з ядерної безпеки на 2022-2025 роки", - додав Калініченко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ