Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Українка Ткач-Остапчук здобула "золото" чемпіонату Європи зі спортивної боротьби

14 лютого, 22:17
Фото з відкритих джерел

В Римі (Італія) триває чемпіонат Європи зі спортивної боротьби.

У турнірі з жіночої боротьби шосту нагороду і першу золоту медаль Україні принесла чемпіонка світу-2014 волинянка Юлія Ткач-Остапчук, яка стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 62 кг.

В 1/4 фіналу Ткач-Остапчук взяла гору над Веронікою Івановою з Білорусі (12:2), у півфіналі поборола представницю Азербайджану Тетяну Омельченко (4:0), а у фіналі здобула вольову перемогу над росіянкою Інною Тражуковою (2:1).

За бронзові нагороди континентальної першості-2020 посперечаються українки Ірина Коляденко (65 кг) та Аліна Бережна-Стадник-Махиня (72 кг).

Нагадаємо, срібними призерами чемпіонату Європи раніше стали Оксана Лівач (50 кг), Соломія Винник (55 кг) та Аліна Акобія (57 кг), бронзовими - Ангеліна Лисак (59 кг) і Алла Черкасова (68 кг).

Чемпіонат Європи в італійській столиці 16 лютого завершать представники вільного стилю боротьби.

Delimiter 468x90 ad place