Нащо слова? Ми діло несемо.
Олег Ольжич, український поет, археолог і політичний діяч

У Львові прощаються з бійцем АТО Денисом Чабанчуком

14 березня, 2015 - 17:58
У Львові прощаються з бійцем АТО Денисом Чабанчуком
Фото зі сторінки у Фейсбуці о. Степана СУСА

Сьогодні, 14 березня, у військовому Храмі святого архістратига Михаїла Академії сухопутних військ імені Гетьмана Сагайдачного прощаються з лейтенантом Денисом Чабанчуком, 1992 р. н., випускником академії, офіцером 128-ої бригади, який загинув 17 лютого при виході військ із Дебальцевого. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці голова Центру військового капеланства Львівської архієпархії УГКЦ о. Степан Сус.

Похорони Дениса відбудуться завтра у Луцьку, 15 березня, о 12.00 у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. О 12.45 – громадянська панахида на Театральному майдані міста. Поховають Дениса Чабанчука на міському кладовищі у селі Гаразджа на Алеї почесних поховань.
У зв’язку з похованням загиблого під час виконання завдань антитерористичної операції, 15 березня оголошено у Луцьку Днем жалоби.
На знак скорботи буде приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, підприємств, установ, організацій державної, комунальної та інших форм власності на території міста.
У цей день також обмежено проведення розважально-концертних заходів на території міста, заборонено звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.
Світла та вічна пам'ять нашому Герою!

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...