У державців немає місця для філософії.
Томас Мор, англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер, Святий Римо-католицької церкви

РФ прагне посилити негативний ефект від скандалу з "Укроборонпромом", - Тимчук

14 березня, 2019 - 18:21
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Депутат фракції "Народний фронт" Дмитро Тимчук заявив, що Росія прагне посилити негативний ефект в Україні від скандалу з «Укроборонпромом».

Про це він повідомив в Facebook.

«На даний момент співробітниками управління ФСБ РФ в Курській області через агентуру в середовищі російських контрабандистів здійснюється пошук можливих виконавців з числа громадян України, які повинні будуть організувати переміщення з РФ на територію України контрабандним каналом партії комплектуючих російського виробництва, необхідних для ремонту української військової техніки. У якості мотивації пропонується висока грошова винагорода і гарантії мінімального покарання. При цьому, дані виконавці будуть затримані співробітниками ФСБ РФ на російсько-українському кордоні», - написав він.

Тимчук підкреслив, що співробітники управління ФСБ РФ по Курській області висувають своїй агентурі з числа російських контрабандистів наступні вимоги в ракурсі пошуку кандидатів на дану "підставу":

- обов'язкова наявність українського громадянства,

- наявність будь-яких зв’язків на підприємствах ОПК України,

- готовність особисто прибути на територію РФ для прийому товару та подальшого переміщення його через кордон.

«Крім того, співробітники ФСБ РФ вказують своїй агентурі з числа контрабандистів на можливості підвищення рівня винагороди для виконавця до повного його згоди, але в розумних межах», - пише він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День