Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

У "Чорнобильській зоні" знищено більше 30% туристичних об'єктів

14 квітня, 2020 - 21:19
Фото Reuters

У зоні відчуження Чорнобильської атомної електростанції в результаті лісових пожеж згоріли понад 30% туристичних об'єктів.

Про це повідомив директор агентства "Чорнобиль тур" Ярослав Ємельяненко, передає Інтерфакс-Україна.

"Більше 30% туристичних локацій утрачені повністю і відновленню не підлягають. Тому що ми показували в багатоденних турах старенькі радянські бази відпочинку ... Втрачено повністю багато сіл поліських ... Втрачено навіть деякі металеві локації", - заявив він в ефірі Hromadske.

Ємельяненко зазначив, що плануються переговори з адміністрацією для відновлення частини локацій.

"Можливо навіть із використанням сучасних технологій, як доповнена реальність. Тому що ми повинні показати людям, які приїжджають, принаймні, що тут було", - пояснив він.

Ємельяненко наголосив, що основні локації, такі як режимне місто Чорнобиль, місто Чорнобиль-2, військове містечко з радіолокаційною станцією і місто Прип’ять не постраждали.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ