Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

НАЗК виявило ознаки корупції у зверненні Дейдея до Луценка

14 травня, 2018 - 17:56
Фото: Facebook Дейдея

Національне агентство з питань запобігання корупції знайшло ознаки корупції у зверненні депутата від фракції "Народний фронт" Євгена Дейдея до генерального прокурора Юрія Луценка. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

НАЗК встановило, що перебуваючи у статусі депутата, Дейдей у вересні 2017 року всупереч вимогам пункту 3 частини першої статті 28 закону і частин другої та третьої статті 8 закону "Про статус народного депутата України", користуючись наданими депутатськими повноваженнями, здійснював дії на користь себе під час направлення депутатського звернення до генерального прокурора.

У відомстві стверджують, що такі обставини зумовили виникнення суперечності між службовими і представницькими повноваженнями Дейдея та його приватним інтересом, що вплинула на об'єктивність або неупередженість вчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

"У цьому випадку є ознаки порушення вимог закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Також вказане діяння містить ознаки адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачено частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що НАЗК вже запрошувало депутата 10 травня для надання пояснень та зауважень щодо змісту протоколу про адміністративне правопорушення, однак він не з’явився.

Депутата повторно запрошено прибути до Національного агентства 16 травня протягом дня з 09:00 до 18:00 години.

Нагадаємо, Дейдей на своїй сторінці у Facebook у вересні минулого року опублікував письмове звернення до генерального прокурора Юрія Луценка, в якому просив розслідувати будівельні "махінації" одеського бізнесмена і власника Kadorr Group Аднана Ківана.

За наведеними Дейдеєм підрахунками, збитки одеському бюджету від цих "махінацій" становлять щонайменше 250 млн дол.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...