Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

"Шахтар" провів перше тренування після двомісячного карантину

14 травня, 2020 - 20:12
Фото: shakhtar.com

14 травня вранці «Шахтар» у повному складі зібрався в заміському комплексі «Святошин». Аби мінімізувати контакт із кітменами, гравці прибули вже екіпірованими.

Про це повідомляється на офіційному сайті футбольного клубу "Шахтар".

"Тренування тривало понад годину і включало вправи на контроль м’яча, координацію. Далі «гірники» провели двосторонку на половині поля, а завершилася сесія роботою у 2 групах. Захисники займалися з Вітором Северіно, а півзахисники та нападники відновлювали ігрові взаємозв’язки на чолі з Луїшем Каштру", - йдеться у повідомленні.

Пресслужбою клубу наголошується, що тренерам, футболістам і персоналові, задіяному в процесі підготовки, виміряли температуру та лише після того, як медичний штаб переконався, що всі здорові, «оранжево-чорні» взялися до роботи. 

Також нагадується, що 12 травня футболісти й тренерський штаб здали ПЛР-тести на COVID-19 і, перш ніж повернутися до роботи в загальній групі та дочекалися результатів. Усі здорові.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ