Свобода нічого не варта, якщо вона не включає в себе свободу помилятися
Могандас Карамчанд Ґанді, індійський державний і політичний діяч, національний герой

Литовські ЗМІ можуть прирівняти до стратегічних підприємств

14 червня, 2018 - 21:10
Фото DELFI / Domantas Pipas

До власників литовських засобів масової інформації слід застосовувати такі ж вимоги, як до інвесторів у стратегічні підприємства країни.

Про це заявив прем'єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс, повідомляє Delfi.

"У плані введення певних ліцензій або порядку ситуація схожа на ситуацію з нашими стратегічними підприємствами, в усякому разі може бути схожа. Головне - що держава повинна знати, хто власник ЗМІ і чи не становить це загрози нашій національній безпеці", - сказав прем'єр.

Зазначається, що відповідно до закону про захист важливих для забезпечення національної безпеки об'єктів, інвесторами у стратегічні підприємства Литви можуть бути тільки ті особи, які не становлять загрози для інтересів нацбезпеки. Вони піддаються спеціальній перевірці.

При цьому не відповідними інтересам нацбезпеки вважаються ті, у яких є або були "зв’язки з відомствами зарубіжних держав або фізичними або юридичними особами цих держав, що підвищують ризик або становлять загрозу для національної безпеки", які за вироком суду, що набув чинності, визнані винними в скоєнні особливо тяжких, тяжких злочинів або злочинів середньої тяжкості тощо.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...