Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

Парламент Британії підтримав позицію уряду щодо відхилення поправок щодо Brexit

14 червня, 2018 - 11:50
Фото Reuters

Уряд прем’єр-міністра Великої Британії Терези Мей отримав у парламенті підтримку своєї позиції щодо виходу з Євросоюзу. Про це повідомляє ЄП з посиланням на Reuters.

У середу ввечері депутати підтримали позицію уряду щодо відхилення поправок до законопроекту про вихід з ЄС, які вимагали від Кабміну домовитися про збереження доступу країни до митного союзу та єдиного ринку після Brexit.

Дана поправка залишала шанс прихильникам збереження участі Британії в ЄС блокувати дії уряду щодо Brexit.

Британія та ЄС ще не домовилися про те, як буде діяти торгівля після Brexit, але заявили, що є опція "зворотного ходу", яка необхідна в разі, якщо угода не буде готова вчасно, щоб уникнути повернення до жорсткого кордону між Північною Ірландією і Республікою Ірландія.

Лондон заявив, що початковий план ЄС, який зберігає Північну Ірландію в митному союзі, фактично створив би кордон між Північною Ірландією і рештою Великої Британії, що є неприйнятним.

Замість цього Британія пропонує запасний план, який дозволить тимчасово прив'язати всю країну до митного союзу ЄС після грудня 2020 року, коли закінчується 21-місячний перехідний період після Brexit.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...