Незалежність церковна криє в собі думку про незалежність державну.
Василь Липківський, церковний реформатор, перший митрополит Української автокефальної православної церкви

Volkswagen виплатить Німеччині €1 млрд за брехню про випробування дизельних двигунів

14 червня, 2018 - 10:55
Фото Reuters

Автовиробник Volkswagen погодився виплатити Німеччині 1 млрд євро у зв’язку зі скандалом щодо вихлопів дизельних двигунів.

Про це повідомляє espreso.tv з посиланням на газету The Independent.

Volkswagen зізнався, що брехав під час випробувань дизельних двигунів у США та Європі. За попередніми оцінками, лише у Сполучених штатах понад мільйон автівок виявилися причетними до скандалу.

Сума самого штрафу становить 5 мільйонів євро, однак компанії доведеться виплатити ще 995 мільйонів компенсації за незаконно отриманий прибуток. Після перерахування коштів процес проти компанії в Німеччині припинять.

Volkswagen взяв на себе відповідальність та заявив, що не буде подавати апеляцію на рішення.

Нагадаємо, у 2015 році фахівці Агентства із захисту довкілля США виявили, що на 482 тис. автомобілів Volkswagen з дизельними двигунами встановлювалося програмне забезпечення, що дозволяло в рази знизити показники викидів вихлопних газів і обійти екологічні стандарти.

Згодом стало відомо, що концерн Volkswagen вводив в оману не лише заокеанських споживачів і владу, а й співвітчизників, випустивши на ринок 2,8 млн автомобілів з "хитрою" системою контролю вихлопів.

Вже у жовтні 2015 року німецький автоконцерн оголосив про відкликання всіх автомобілів з дизельним двигуном, проданих у 28 країнах ЄС і оснащених програмним забезпеченням, яке навмисне занижує показники викидів шкідливих речовин.

Новини партнерів

Loading...