Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

До Конгресу США внесли проект закону про санкції проти "Північного потоку-2"

14 червня, 2019 - 10:07
Фото Reuters

Сенатор-республіканець Джон Баррассо вніс проект закону S.1830 "Про співробітництво у сфері енергетичної безпеки з партнерами в Європі" (ESCAPE Act), який "відкриває можливість членам НАТО уникнути політичного тиску й маніпуляцій з боку Росії".

Про це йдеться в повідомленні на офіційній веб-сторінці американського законодавця, повідомляє Укрінформ.

Законопроект містить кроки, які посилюють енергетичну безпеку країн-членів НАТО шляхом забезпечення їх надійним американським джерелом енергопостачання, зазначається в повідомленні. Проект закону також "передбачає санкції проти трубопроводу Nord Stream 2, який має на меті транспортування газу з Росії в Німеччину, а також інших російських газопроводів для експорту енергоносіїв".

Як підкреслив сам Баррассо, "президент Трамп мав рацію, коли недавно заявив, що Німеччина стане заручником Росії, якщо просуватимуться далі в побудові російського газопроводу Nord Stream 2". У цьому зв'язку, американський законодавець підкреслив, що президент РФ Володимир Путін "відомий тим, що застосовував російський природний газ для того, щоб вимагати й загрожувати нашим союзникам".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ