Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Нафтогаз знизив ціну на газ для населення

14 червня, 2019 - 15:48
Фото з відкритих джерел

НАК Нафтогаз в червні знизив ціну на газ для населення на 7,3% від раніше оголошеної.

У прес-службі компанії заявили, що ціна на 7,3% (або на 436,11 грн) нижче раніше оголошеної на травень.

У відповідності до постанови Кабінету міністрів України № 485 від 5 червня 2019 року вона складе 5553,89 грн за 1 тис. куб. м (без урахування ПДВ, вартості доставки та націнки постачальника).

У компанії відзначили, що зазначена вартість розрахована відповідно до постанови уряду № 485 від 5 червня 2019 року, згідно з яким НАК при визначенні ціни на газ для населення вибирає найменший з чотирьох показників.

Для прикладу, кінцева ціна газу для споживачів у Кіровоградській області з урахуванням ПДВ, вартості доставки та націнки постачальника в червні складе 7755,87 грн.

Кінцева ціна в інших регіонах залежить від тарифу на розподіл газу, встановленого НКРЕКП для відповідного обл- чи міськгазу. Постачальники газу зобов’язані інформувати своїх споживачів про кінцеву ціну.

«Новий механізм демонструє переваги конкурентного ринку. Ціна змінюється паралельно з ринковим паритетом і, завдяки цьому, споживач отримує чесні умови. Ми сподіваємося, що уряд найближчим часом також погодиться з нашою пропозицією щодо повної відміни цінового регулювання, що на додачу до прозорого ціноутворення дозволить кінцевому споживачеві обирати постачальника газу», — цитує прес-служба глави НАК Андрія Коболєва.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ