Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

Підозрюваний у терактах у Новій Зеландії відмовився визнавати свою провину

14 червня, 2019 - 11:40
Фото: Reuters

Громадянин Австралії Брентон Таррант, якого підозрюють у скоєнні в березні цього року нападів на мечеті в Новій Зеландії, відмовився визнавати свою провину.

Під час попередніх слухань у суді в п'ятницю, 14 червня, захист Тарранта наполягав на невинуватості підсудного за всіма пунктами обвинувачення, передає DW з посиланням на агенцію новин dpa.

Сам підозрюваний не був присутній у залі суду, взявши участь у слуханнях по відеозв'язку. Таррант перебуває зараз під вартою в одній із в'язниць суворого режиму в Нової Зеландії. Під час слухань він мовчав, а заяву про його невинуватість за всіма пунктами обвинувачення виголосили адвокати. Коли лунала ця заява, підозрюваний посміхався.

Минулого тижня 29-річного австралійця оглянули лікарі. Суд визнав підозрюваного дієздатним та дозволив робити його фото- та відеозйомку. Засідання суду відбувалося у місті Крайстчерч, де в березні цього року було скоєно напад на дві мечеті. Під час відеозв'язку з підозрюваним звуковий сигнал було вимкнено.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Deutsche-Welle
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ