Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Європейська федерація журналістів закликала владу України гарантувати свободу слова

14 червня, 2019 - 22:00
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Європейська федерація журналістів закликає керівництво України всіляко підтримувати і гарантувати свободу слова і права журналістів у державі.

Про це сказав генеральний секретар ЄФЖ Рікардо Гутієрес, повідомляє прес-служба Національної спілки журналістів України.

Він зазначив, що сподівається на відстоювання, новим президентом та новими парламентом і урядом свободи слова та прав журналістів.

"Не може бути справжньої демократії без свободи слова. Ми, в Європейській федерації журналістів, покладаємо великі надії, що новий президент України і обраний в майбутньому парламент і новий Кабінет міністрів стануть послідовно відстоювати свободу слова і права журналістів, за які виступає НСЖУ", - зазначив генсек ЄФЖ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ