…Коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець

Вчені розробили тканину-сенсор, яку можна буде під'єднати до Wi-Fi

14 липня, 2017 - 15:35
Фото Reuters

Американські вчені розробили сенсорну тканину, яку в майбутньому теоретично можна буде під'єднати до мережі. Про це повідомляє Hightech.

У повідомленні зазначається, що американські вчені з Гарварду розробили спосіб пошарового створення тканин-сенсорів, таким чином одяг з нового матеріалу можна буде підключати до мережі Wi-Fi неначе смартфон чи комп'ютер.

Технологія виявилася досить простою: шарами скріплюється провідна тканина і пластини з рідкого кремнію. Далі при розтягуванні ткани, пластини розтягуються слідом за нею, а його сенсори стають ближчими один до одного, передаючи електричний сигнал.

В одному лише прототипі у вигляді рукавички вчені вбачають безліч найрізноманітніших застосувань. Наприклад вона може доповнювати системи контролю руху у віртуальній реальності, стати елементом просунутих екзоскелетів чи служити для контролю різноманітної електроніки в тілі людини.

Проте, поки що матеріал знаходиться тільки на ранньому етапі розробки, тому найближчим часом його серійне виробництво не передбачене.

Нагадаємо, корпорація Microsoft випустила мобільний додаток для сліпих Seeing AI.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ