У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Гройсман: Уряд опрацьовує рішення, які збільшать відповідальність туркомпаній

14 липня, 2018 - 15:36
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Український уряд думає про те, як посилити відповідальність туристичних компаній і усунути ситуації, коли вони не виконують своїх договірних зобов'язань перед громадянами. 

Про це сказав сьогодні прем'єр-міністр Володимир Гройсман, інформує департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну.

"Кабінет міністрів України (...) готує рішення, які сприятимуть усуненню прикрих випадків порушення чи невиконання умов договорів зі споживачами туристичних послуг, а також посилять відповідальність туристичних компаній", - сказав Гройсман.

Він наголосив, що наразі туристичний бізнес – переважно є приватним і ліцензується згідно із законодавством. Оперативно відслідкувати потужності компаній і зіставити це з обсягом підписаних договорів зі споживачами майже неможливо. Водночас наявні факти неналежного виконання договірних умов – це «серйозний дзвінок, що є проблеми» і потрібно переглядати кваліфікаційні вимоги до туркомпаній та авіакомпаній.

Прем'єр-міністр сказав, що дав доручення першому віце-прем’єру Степану Кубіву спільно з Міністерством інфраструктури утворити групу, оцінити ситуацію і "привести до відповідальності компанії (які неналежним чином ведуть свою діяльність)".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...