У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Навчання у рамках британської тренувальної місії пройшли вже понад 11 тисяч українських воїнів

14 липня, 2018 - 10:59

Навчання у рамках британської тренувальної місії Orbital пройшли, починаючи з 2015 року, вже понад 11 тисяч українських військовослужбовців. Про це повідомляється на сторінці у Facebook Посольства Великої Британії в Україні.

“З початку програми понад 11 тисяч українських військових пройшли навчання у рамках тренувальної місії Orbital, яка розпочалася в лютому 2015 року у відповідь на прохання української сторони щодо навчання та обміну досвідом з військовослужбовцями ЗСУ”, -  йдеться у повідомленні.

Зазначається, що місія має оборонний характер, проводиться далеко від зони конфлікту в східній Україні та включає в себе курси з невідкладної медичної допомоги, логістики, оцінки місцевості та загальних піхотних навичок.

Також британська дипмісія опублікувала фото з тренувальної бази з-під Львова, де проходять підготовку та підвищують свою кваліфікацію тактичні розвідники, які згодом стануть інструкторами і проводитимуть цю підготовку у своїх частинах.

Як зазначають британські інструктори, важливо, щоб сержанти і прапорщики мали більше повноважень у прийнятті тактичних рішень на місцях. Збройні сили України активно працюють над впровадженням такої практики.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...