Треба за всяку ціну обминати ...широкі, розкриті двері і шукати правдивої великої брами, над якою віють непідроблені, неперелицьовані прапори нашого духу
Олена Теліга, українська поетеса, публіцистка, літературний критик, діячка ОУН

Нікому не вдасться заблокувати інтеграцію України в НАТО, - Порошенко

14 липня, 2018 - 17:58
Фото Миколи ЛАЗАРЕНКА

Кінцева резолюція саміту НАТО містить декілька дуже важливих для України моментів. Про це у суботу, 14 липня, президент України Петро Порошенко повідомив на сторінці у Facebook.

"Перше. Україна невпинно наближається до членства в Альянсі.

Друге. Підтверджено рішення Бухарестського саміту про те, що двері Альянсу для України відкриті. Всі керівники країн НАТО наголосили, що це залежить від волі Українського народу. Впевнений, що це розчарує деяких скептиків, які вважають, що Україна має питати дозволу в Росії, лякаючи що хтось може заблокувати євроатлантичну інтеграцію України.

Третє - це визнання значного прогресу реформ, які нам вдалося зробити в Україні. У НАТО підтверджують, що за кілька років Україна досягла більшого прогресу, ніж за всі попередні часи.

Четверте. Вперше в офіційних документах НАТО наголошено про агресивні дії Росії та міститься вимога до РФ зупинити агресію та вивести війська та всіх найманців з території України.

І найголовніше: нікому не вдасться заблокувати інтеграцію України в НАТО!", - наголосив президент.

Читайте також - «Не успішний, але й не провальний»

Як повідомлялося, 12 липня генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на спільному брифінгу з президентом України Петром Порошенком у рамках другого дня саміту Альянсу у Брюсселі заявив, що Північноатлантичний альянс спонукає Україну до реформ з метою досягнення мети – набуття членства в НАТО.

Читайте також - «У Києві підсумували результати саміту НАТО»

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...