Перший-ліпший брехун і ошуканець може розвалити цілу державу, тоді як упорядкування речей навіть в одному домі неможливе без ласки Божої.
Іван Мазепа, український військовий, політичний і державний діяч, Гетьман Війська Запорозького

Україна придбає у Франції 55 нових гелікоптерів

14 липня, 2018 - 13:01
Фото з Twitter

Міністерство внутрішніх справ та французька компанія Airbus Helicopters підписали Угоду про постачання 55 гелікоптерів. Про це повідомив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман у Twitter.

"У національне свято Франції підписали важливу угоду між МВС та корпорацією Airbus helicopters про постачання 55 гелікоптерів для потреб поліції, Нацгвардії, прикордонників і ДСНС. Сума контракту - 555 млн євро. Частину фінансування забезпечують французькі партнери", - зазначив Гройсман.

Як повідомлялось, планується, що вертолітний парк МВС поповниться 55 надсучасними гелікоптерами компанії Airbus Helicopters, які виконуватимуть завдання для Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, Національної гвардії та Національної поліції України. Цього року Україна отримає перші чотири гелікоптери для нової служби реагування МВС, які виконуватимуть рятувальну та медичну функції.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...