Наскільки велика сила людського духу! Дивишся на нього і дивуєшся: в чому душа тримається, а він мріє, працює, ніби перед ним - вічність...
Микола Амосов, український учений-хірург, письменник, публіцист, громадський діяч, академік НАН України

У офісі Президента сподіваються на порозуміння у випадку схвалення нового закону про люстрацію

14 липня, 2019 - 13:28
фото з відкритих джерел

У разі ухвалення нового закону про люстрацію, який торкається і представників минулої влади, такі члени команди нинішнього Президента, як Айварас Абромавічус, Олександр Данилюк, Вадим Пристайко із порозумінням поставляться до люстрації.

Про це заявив голова передвиборчого штабу Олександр Корнієнко в інтерв'ю "Радіо Свобода", передає УНН.

"Ліс рублять – друзки летять…Якщо ми приймемо загальний принцип, наші учасники команди зрозуміють, що це командна історія, і треба буде цьому загальному принципу підкоритися", - підкреслив Корнієнко, відповідаючи на питання журналіста, як виконуватиме Президент свою ініціативу про люстрацію у випадку із такими членами команди, як Айварас Абромавічус, Олександр Данилюк, Вадим Пристайко, які працювали на попередню владу.

За його словами, за "сигналом" Президента відносно люстрації стоїть бажання унеможливити повернення до влади представників старих еліт.

При цьому він зазначив, що партія Президента після парламентських виборів буде намагатися якнайшвидше ухвалити новий закон про люстрацію після початку роботи Верховної Ради 9-го скликання.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ