Жодна держава не зможе зробити Україну українською. Лише самоорганізовані українці поза державними структурами зможуть це зробити. І я впевнений, що це станеться!
Джеймс Мейс, американський історик, дослідник Голодомору в Україні, журналіст, редактор англомовного видання газети "День"

Україна має сфокусуватися на впровадженні внутрішніх комплексних реформ, - НАТО

14 липня, 2020 - 20:56
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Україна має сфокусуватися на впровадженні внутрішніх комплексних реформ, зокрема в секторі безпеки й оборони країни.

Про це заявив глава представництва НАТО в Україні Александер Вінніков в ефірі "Українського радіо", передає Інтерфакс-Україна.

"Фокус України має бути сьогодні на впровадження внутрішніх комплексних реформ, зокрема в секторі безпеки та оборони України, й НАТО підтримує ці дії українського уряду. У нас є радники, які працюють щодня з колегами в інституціях України, і також є діалог на високому рівні", - сказав Вінніков.

Він уточнив, що йдеться про впровадження в Україні реформ демократичних інститутів, що передбачає також реформу правосуддя, реформу з питань антикорупційних дій, зміцнення верховенства права.

"Також очікуємо розвитку оборонних можливостей відповідно до стандартів і принципів НАТО. Це також передбачає імплементацію закону України "Про національну безпеку України", ухваленого у 2018 році. Ми активно працюємо з Верховною Радою України, також із виконавчою владою, щоб підтримати процес імплементації цього закону, що передбачає також реформу Служби безпеки України, реформу сектора розвідки, також (ухвалення - ІФ) законопроекту "Про державну таємницю" і "Про парламентський нагляд за сектором безпеки та розвідки", а також реформу оборонно-технічного питання", - зазначив Вінніков.

Крім того, він зазначив, що для того, щоб стати членом НАТО, Україна має провести комплексні реформи, зокрема в економічній сфері.

"Щоб стати членом НАТО, потрібно провести комплексні реформи в Україні. Це також охоплює економічну сферу. Для бізнесу дуже важливо, щоб в Україні працювала судова система, щоб інвестор був захищений", - наголосив глава представництва НАТО в Україні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ