Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети
Євген Маланюк, український письменник, публіцист, громадський діяч

Microsoft встановила камери під водою біля шотландського узбережжя для спостереження за морем наживо

14 серпня, 2018 - 09:48
Фото It Sotnya

Microsoft встановила камери під водою. Тепер за їх допомогою можна в реальному часі спостерігати за рибами біля підводного датацентру компанії на узбережжі Шотландії. Про це повідомляє УНН із посиланням на офіційний сайт даного проекту від Microsoft.

У червні біля шотландського узбережжя на глибині 35,5 метрів встановили центр передачі даних. Це було зроблено, щоб визначити, чи зможе компанія економити енергію, охолоджуючи комп’ютери природним способом прямо в морі. Тепер фахівці протягом року будуть досліджувати всі нюанси всередині корпусу, вологість і температуру, аби оцінити працездатність концепції в майбутньому.

В якості побічного проекту компанія відкрила доступ до зображення з камер, встановлених біля датацентру. Вони призначені не просто для спостереження за установкою, а також для вивчення умов навколишнього середовища поблизу центру. Всього камер дві — на одній можна побачити гігантський підводний кабель, який з’єднує центр з інтернетом. До камер інженери встановили освітлення, що дозволяє оцінювати стан корпусу в будь-який час доби й водночас безперервно спостерігати за дивовижним підводним світом.

Нагадаємо, торік корпорація Microsoft випустила мобільний додаток для сліпих Seeing AI. Призначений для людей з вадами зору та сліпих людей, він описує те, що відбувається навколо. Додаток працює на базі нейромереж: коли користувач наводить камеру телефону на об'єкт, додаток розпізнає його і розповідає, що відбувається навколо. 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН

Новини партнерів

Loading...