Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Державне фінансування партій дозволяє розвивати політичну культуру, - Разумков

14 серпня, 2019 - 15:51
фото з відкритих джерел

Механізм державного фінансування партій дає можливість розвивати політичну культуру в державі.

Про це під час брифінгу у Верховній Раді заявив лідер партії “Слуга народу” Дмитро Разумков, передає УНН.

“Це механізм який дає можливість розвивати політичну культуру в державі. Є інші запобіжники на які треба буде звертати увагу. Тому що у нас дуже часто ці кошти використовувались неефективно. Ми бачили що під кінець року вони йшли на рекламу, а не на розбудову партійної структури, на навчання своїх однопартійців, на залучення людей до тих чи інших політичних структур”, — сказав Разумков.

За його словами антикорупційні структури озвучували факти, коли гроші для партій були направлені на пов’язані з тими чи іншими політичними партіями структури. Тоді виникало питання коректності та відповідності до діючого законодавства використання цих коштів.

“Це як і будь-який інший механізм. Він може бути як і корисним для демократії держави, так і негативним. Тут буде залежати від того хто і як цим молотком буде керувати”, — зауважив Разумков.

Також він додав, що партія “Слуга народу” не буде відмовлятися від тих грошей які вона має отримати від державного фінансування партій, адже це передбачено законодавством.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ