У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії
Євген Коновалець — український громадсько-політичний діяч, полковник Армії УНР, голова Проводу Українських Націоналістів

Разумков закликав дотримуватися Регламенту та говорити українською мовою в стінах парламенту

14 серпня, 2019 - 13:56
Фото з відкритих джерелтих (glavkom.com)

Лідер партії Слуга народу Дмитро Разумков попередив, що буде відключати мікрофон нардепам, які порушують Регламент Верховної Ради і не виступають українською.

"Я звертаюся до всіх майбутніх та діючих народних депутатів: не порушувати Регламент і бути конструктивними в подальшій нашій роботі. Якщо ми і надалі будемо порушувати Регламент, я змушений буду звертатися до Апарату та просити вимикати мікрофон», - сказав він під час засідання підготовчої депутатської групи, передає НВ.

Таку заяву Разумков зробив після словесної перепалки новообраних нардепів від Європейської солідарності і Опозиційної платформи - За життя Ірини Геращенко та Вадима Рабіновича.

Останній виступав російською. Він пояснив таке рішення тим, що його виборці в основному російськомовні.

Геращенко попросила його виконувати закон і говорити українською. Її підтримав Разумков. Він зазначив, що вимога говорити державною мовою в стінах парламенту є в регламенті Ради.

"Вадим Зіновійович, ви - діючий народний депутат. Це мені поки що можна використовувати різну мову, а вам потрібно дотримуватися регламенту", - резюмував Разумков.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Новое время

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ