Та й що ж то за народ, коли про свою користь не дбає і очевидній небезпеці не запобігає?
Іван Мазепа, український державний діяч, гетьман Лівобережної України, гетьман Війська Запорізького обох берегів Дніпра

Львівський міський голова: Ми перебуваємо по COVID-19 приблизно на одному і тому ж рівні

14 серпня, 2020 - 11:46
Фото з архіву "Дня"

Львівщина й надалі – на перших позиціях в Україні щодо нових виявлених за добу хворих на коронавірус.

Згідно з інформацією, що її надала у щоденному ранковому звіті заступник міського голови Львова та керівник міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна, станом на восьму годину ранку 14 серпня у Львові та в області підтверджено 11658 випадків інфікування коронавірусом, з них 318 – летальні. 3157 пацієнтів одужали.

За вчорашню добу, 13 серпня, лабораторні центри Львова провели 1549 ПЛР-тестів. 184 з них – позитивні (серед нових виявлених інфікованих за добу 68 містян).

Для порівняння: перед тим, 12 та 11 серпня, лабораторні центри провели 1401 і 1756 ПЛР-аналізів, з них позитивних – 166 і 166 (це не помилка, за дві доби – однакові результати).

За весь період карантину, з 12 березня, до обласної інфекційної лікарні звернулись 7736 осіб, госпіталізовані – 1660, виписані – 1461. Зараз у лікарні – 197 хворих,  з них у реанімації – 8 осіб, на апараті штучної вентиляції легень – 3. У 8-й лікарні – 76 пацієнтів, у 1-й – 69, у Лікарні швидкої медичної допомоги – 124.

Попри зростання показників, Львівський міський голова Андрій Садовий вважає ситуацію із захворюваністю на COVID-19 у Львові та у Львівській області стабільною, про що заявив  сьогодні в ефірі радіо «Люкс FM». «Ми перебуваємо по COVID-19 приблизно на одному і тому ж рівні. По лікарнях також стабільна ситуація, медики справляються. Тому не треба переживати: менше нервів, більше свіжого повітря і здорового глузду», – сказав мер.

Варто додати, що вже тиждень управління охорони здоров'я Львівської міської ради не має очільника, який звільнився за власним бажанням. Офіційна причина звільнення – зміна місця праці (Володимир Зуб, який керував управлінням 14 років, з 2006-го, відтепер викладатиме у Львівському медичному університеті ім. Данила Галицького).

Наразі виконує обов’язки керівника управління охорони здоров'я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Наталія Літвінська, яка з 2011 року є заступником начальника управління – начальником відділу координації роботи закладів охорони здоров’я управління охорони здоров'я ЛМР.

Коли відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади керівника управління охорони здоров'я, у міській раді не повідомляють.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів
 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ