Україно, дозволь мені серед твого безголов'я головою тривожною прорости!..
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч, критик часів радянської епохи

На Дніпропетровщині відкриють школу робототехніки

14 вересня, 2017 - 17:00
Фото: robotics.ua

Наступного року на Дніпропетровщині планують відкрити унікальну школу робототехніки. Її забезпечать суперсучасним обладнанням для навчання юних техніків.

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олексій ПОЛТОРАЦЬКИЙ під час всеукраїнського семінару директорів позашкільних навчальних закладів. «У планах на наступний рік — створення безпрецедентної школи робототехніки у Дніпрі. У неї буде п’ять філій у сільських та міських навчальних закладах області. Школі придбають сучасну техніку для створення моделей роботів. Діти там навчатимуться безкоштовно», — розповів Олексій Полторацький.

На думку директора департаменту, цей інноваційний підхід надасть можливість об’єднати теоретичні знання з практичними навичками. Також це сприятиме професійній орієнтації та вихованню нового покоління техніків та інженерів Дніпропетровщини.

«Дніпропетровщина — один із флагманів позашкільної освіти України і науково-технічної творчості. Важливий момент виховання юних техніків — клубна робота на селі й в об’єднаних територіальних громадах. Саме з цього рівня починається розвиток», — зауважив директор Українського державного центру позашкільної освіти Геннадій ШКУРА.

В області працює одна з найбільших мереж позашкільних установ в Україні — 117 закладів, які відвідують понад 30 тисяч дітей та молоді. У всеукраїнському семінарі директорів позашкільних навчальних закладів брали участь і вчителі з інших країн. «У Польщі є такий напрямок освіти, як позашкільна робота, але тут, на Дніпропетровщині, це набагато ширше розвинуто і має давні традиції», — поділився директор палацу молоді польського міста Лодзь Адам КОХЕР.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...