Нащо слова? Ми діло несемо.
Олег Ольжич, український поет, археолог і політичний діяч

Зниклий після обшуку окупантів кримський татарин Параламов вийшов на зв’язок, - Курбедінов

14 вересня, 2017 - 16:15

13 вересня кримчанина Рената Параламова після обшуку в його будинку вивезли в невідомому напрямку люди в масках і без розпізнавальних знаків. Станом на сьогодні, за повідомленням  адвоката Еміля Курбедінова, він  вийшов на зв'язок з родичами. За інформацією, Параламов знаходиться на автовокзалі Сімферополя, повідомляє Крим.Реалії.

"Він опинився там, зміг у когось взяти телефон, подзвонити і сказати, де він. Зараз ми прямуємо туди", – зазначив Курбединов.

За останньою інформацією, Ренат Параламов знаходився в будівлі кримського управління ФСБ Росії. Близько доби Параламов не виходив на зв'язок, родичі і адвокати не могли встановити його місцезнаходження. Активісти закликали на допомогу омбудсменів України, Росії та анексованого Криму.

Вранці 13 вересня у кримському селищі Нижньогірський в будинку кримчанина Рената Параламова пройшов обшук, який силовики назвали "обстеженням і слідчими діями". Адвокат припустив, що "огляд" може бути пов'язаний з релігійною активністю Параламова. За словами очевидців, люди в масках без розпізнавальних знаків на формі відвезли Параламова в невідомому напрямку. Пізніше стало відомо про вилучення книги і ноутбука з дому Параламова.

Російські силові структури в Криму ситуацію офіційно не коментували.

Із переходом Криму під контроль Росії на півострові ФСБ проводить регулярні обшуки і допити журналістів, активістів, громадських діячів. Правозахисники характеризують це як "боротьбу з інакомисленням".

Новини партнерів

Loading...