Найщасливіша людина та, яка дарує щастя найбільшому числу людей
Дені Дідро, французький філософ та енциклопедист епохи Просвітництва

В Україні військкомати перетворять на центри комплектування та соцпідтримки

14 вересня, 2018 - 20:05
Фото Євгена КРАВСА

В Україні військові комісаріати перетворять на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, до кінця року це буде зроблено у чотирьох областях. Про це повідомляє "Військове телебачення України".

"До кінця цього року переформування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки пройде у чотирьох областях України. 111 таких установ створять на Чернігівщині, Рівненщині, Дніпропетровщині та Одещині. Потім така реформа чекає на всі області", — розповів заступник Чернігівського військового комісара Вадим Лільчицький.

За його словами, інструкторсько-методичне заняття для військових комісарів з усієї України з цього приводу провели у Чернігові.

Нагадаємо, що протягом 2017 року Чернігівський обласний та Козелецький районний військові комісаріати брали участь у експерименті з переформування.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко вніс зміни до указу щодо звільнення військовослужбовців строкової служби у запас та проведення чергових призовів у 2018 році, відповідно до якого термін осіннього призову збільшено з двох до трьох місяців.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...