Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Пристайко: Німеччина і Франція не "викручуватимуть руки" Зеленському щодо поступок РФ

14 вересня, 2019 - 22:25
Фото МЗС

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко впевнений, що лідери Франції і Німеччини не вмовлятимуть президента Володимира Зеленського йти на поступки на перемовинах у нормандському форматі.

Про це Пристайко заявивS, відповідаючи на запитання, чи не будуть лідери цих країн «викручувати руки» Зеленському для пом’якшення його позиції, повідомляє Укрінформ.

«Президент Зеленський, можливо, й невисокого зросту, але він постійно тренується — буде не так просто викручувати йому руки», — сказав Пристайко.

За його словами, Західні партнери, зокрема канцлер ФРН Ангела Меркель, багато працюють з українською стороною із самого початку конфлікту на Донбасі і за цей час накопичили багато політичного капіталу.

«Я нагадаю, що якби не санкції і не позиція наших західних партнерів на багатьох міжнародних аренах, ми не змогли б свого часу зупинити просування російських військ. І попри певну зміну позиції, я не очікую такого („викручування рук“ Україні)», — резюмував Пристайко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ