Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Зеленський підписав закон про ратифікацію меморандуму та угоди з ЄС, які дадуть змогу отримати €1,2 млрд макрофінансової допомоги

14 вересня, 2020 - 16:24
Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію меморандуму та кредитної угоди між Україною та Європейським Союзом щодо отримання макрофінансової допомоги Євросоюзу на суму до EUR1,2 млрд №825-IX, який Верховна Рада ухвалила 25 серпня.

"Реалізація положень меморандуму та зазначеної угоди дозволить залучити додатковий кредитний ресурс Євросоюзу, який буде спрямовано на підтримку макроекономічної стабільності, платіжного балансу та реалізації реформ у нашій державі. Виплата коштів здійснюватиметься двома траншами по EUR600 млн кожен", - повідомляється на сайті Офісу президента в понеділок.

Меморандум визначає загальні передумови для виділення коштів, а також окреслює заходи в межах реалізації структурних реформ, необхідні для отримання другого траншу цієї допомоги. Передбачені заходи стосуються медичних закупівель, податкової та митної реформ, функціонування судової системи, державного управління, корпоративного управління для державних підприємств, функціонуванні ринку газу.

"Зазначені меморандум та кредитну угоду України та ЄС уклали 23 липня поточного року в Брюсселі. Підписанню документів передувало ухвалення Європейською радою рішення про виділення "виняткової" макрофінансової допомоги країнам Європейської політики сусідства та розширення в умовах кризи COVID-19 обсягом EUR3 млрд, у межах якого Україна отримала найбільший пакет допомоги в розмірі EUR1,2 млрд", - йдеться в повідомленні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ