...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

У Києві проходить Марш слави УПА

14 жовтня, 2019 - 16:27
Фото vgolos.com.ua

У понеділок удень, у 77-му річницю створення Української повстанської армії (УПА), на свято Покрови Пресвятої Богородиці, в центрі Києва розпочався урочистий марш націоналістів.

Як заявляють організатори маршу - Всеукраїнське об'єднання "Свобода", учасниками акції є понад 10 тис. людей. Участь у марші беруть "Свобода" на чолі з лідером Олегом Тягнибоком, партії "Правий сектор", Організація українських націоналістів, Конгрес українських націоналістів, "Тризуб" ім. Степана Бандери, а також представники Асоціації фермерів України.

Захід розпочався о 13:00 біля пам'ятника Тарасу Шевченку. Після віча колона націоналістів рушила бульваром Шевченка у бік Хрещатика, звідки планує пройти вулицею Інститутською, далі алеєю Героїв Небесної сотні. Кінцевою точкою маршу організатори зазначили вулицю Банкову, де розташований Офіс президента України.

Акція відбувається під гаслом "Захистимо українську землю". Так націоналісти висловлюють свій протест проти можливої реалізації закону про особливий статус Донбасу, передбаченого погодженою нещодавно в Мінську "формулою Штайнмаєра", і проти торгівлі українськими землями сільськогосподарського призначення.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ