Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

У ТКГ пояснили ситуацію з розведенням сил в Золотому та Петрівському

14 жовтня, 2019 - 09:51
Фото: Генштаб ВСУ

Розвдення сил та засобів поблизу населених пунктів Золоте та Петрівське відбудеться лише після 7 днів дотримання режиму припинення вогню.

Про це заявив представник української сторони в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Олексій Рєзніков, передає РБК-Україна.

За словами представника ТКГ, домовленості про розведення сил в районі Золотого та Петрівського були досягнуті Україною та Росією у вересні 2016 року, коли було підписане рамкове рішення про розведення, яке стало складовою мінських домовленостей.

Рєзніков наголосив, що погоджений 1 жовтня 2019 року план-графік розведення не скасовує положення рамкового рішення ТКГ, зокрема пункт, який визначає дотримання повного припинення вогню впродовж 7 днів на кожній з ділянок розведення як передумову початку процесу.

"Семиденний режим тиші на ділянках розведення повинен бути підтверджений Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні. Натомість, СММ ОБСЄ починаючи з 1 жовтня продовжує констатувати порушення режиму припинення вогню в Золотому та Петрівському з боку НЗФ", - пояснив він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ