Треба зрозуміти, що кинути роботу для рідного краю і піти на роботу до його гнобителів — не єсть тільки звичайною відміною в передсвідченнях, а єсть справжньою цілковитою зрадою.
Борис Грінченко, український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, етнограф, історик, публіцист, громадсько-культурний діяч

ЄК затвердила карти Європейської транспортної мережі TEN-T в Україні

14 листопада, 2018 - 18:50
Фото: ec.europa.eu

Європейська Комісія прийняла рішення затвердити карти Транс'європейської транспортної мережі (основна мережа TEN-T) у країнах Східного партнерства, серед яких - Україна.

Про це повідомила прес-служба Мінінфраструктури на офіційному сайті.

"Українська транспортна мережа вперше стає частиною стратегічних транспортно-логістичних коридорів Євросоюзу", - наводиться коментар голови Мінінфраструктури Володимира Омеляна.

За його словами, це важливий крок на шляху інфраструктурної євроінтеграції України, який свідчить, що Євро комісія розглядає українську інфраструктуру як невід'ємну складову транспортно-логістичної системи ЄС.

"У Ради і Європейського парламенту є два місяці на перевірку, перш ніж акт може набути чинності", - йдеться на офіційному сайті ЄК у зв'язку з ухваленням цього рішення.

Крім України, карти TEN-T затверджені також для Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії та Молдови.

Як повідомлялося, в листопаді 2017 року Україна і ЄС підписали документ про поширення індикативних карт Європейської транспортної мережі TEN-T на Україну.

 

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...