Не можна, мабуть, інакше, як тілько горем та бідою довести людей до розуму.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Митрополит Епіфаній зустрівся з Міністром охорони здоров’я

14 листопада, 2019 - 22:12
Фото: pomisna.info

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 14 листопада 2019 року зустрівся з Міністром охорони здоров’я України Зоряною Скалецькою.

На зустрічі також був присутній настоятель храму Малої (Теплої) Софії протоієрей Петро Ландвитович, повідомляє прес-служба ПЦУ на офіційному сайті.

На початку спілкування було обговорено тему вакцинації, в підтримку якої нещодавно висловилася Православна Церква України. Йшлося про те, що ключовою проблемою у даній сфері є негативне ставлення до щеплень певної частини населення, а це згубно впливає на загальну епідеміологічну ситуацію.

Причина такого явища криється у довірі до міфів та відсутності об’єктивних знань про всесвітній позитивний досвід вакцинації, завдяки якій вдалося подолати вкрай небезпечні захворювання.

Окрім того, сторони торкнулися низки питань, які є актуальними як для Церкви, так і для Міністерства охорони здоров’я. Зокрема, мова йшла про  біоетику, трансплантологію, паліативну допомогу та співпрацю в просвітницьких заходах, покликаних донести до суспільства важливість здорового способу життя і регулярного й своєчасного обстеження у лікарів.

Також Його Блаженство розповів пані Зоряні про проекти допомоги важкохворим, якими опікується помісна Українська Православна Церква.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ