Не знати історії - означає завжди бути дитиною.
Цицерон, давньоримський політичний діяч, видатний оратор, філософ і літератор

Туск закликав британців не полишати спроб зупинити Brexit

14 листопада, 2019 - 15:29
Фото Reuters

Президент Європейської ради Дональд Туск закликав британців перед виборами в країні не здаватися у своїх спробах зупинити Brexit.

Про це повідомляє Sky News із посиланням на виступ Туска в Брюсселі на церемонії відкриття навчального року в Коледжі Європи.

«Дональд Туск, президент Європейської ради, втручаючись у передвиборчу кампанію в Об’єднаному Королівстві, закликав британських виборців не залишати спроб зупинити Brexit. Туск при цьому наголосив, що в разі виходу з ЄС Велика Британія стане аутсайдером та другорядним гравцем», - йдеться в повідомленні.

Туск зауважив, що хоче «сказати дещо, що я не наважився б сказати кілька місяців тому, оскільки мене могли б звільнити за те, що я був занадто відвертим». Єврочиновник підкреслив, що Brexit, імовірно, ознаменує «реальний кінець Британської імперії».

Президент Європейської ради зазначив: «Вибори у Британії відбудуться за місяць. Чи можна все ще повернути? Ганна Арендт (відомий політолог-теоретик - ред.) вчила, що речі стають незворотніми лише тоді, коли люди починають так думати. Отже, єдині слова, які сьогодні приходять мені в голову, просто: не здавайтеся».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ