Найрідкісніша мужність - це мужність думки
Анатоль Франс - французький прозаїк, літературний критик

Жадан представив диск на підтримку євромайданів

14 грудня, 2013 - 16:26

Український письменник Сергій Жадан на Євромайдані біля пам'ятника Шевченку в Харкові презентував диск "Рок за зміни".

"У нас тут постійно виступають харківські музиканти, музиканти з інших міст. До нас приїжджали музиканти з Сум, Полтави, Донецька, Дніпропетровська. Ми підтримували Євромайдан, ми його підтримуємо, і будемо підтримувати далі.

"Це ініціатива самих музикантів, ви самі розумієте, що вони тут працюють не за гонорари. Вони тут працюють за ідею , працюють заради себе , заради нашого міста, заради нашої України. І тому ми вирішили, оскільки тут виступало стільки музикантів, якось це зафіксувати. Ми склали таку збірку, яка називається "Рок за зміни". Це харківські музиканти на підтримку Євромайдану", - сказав С.Жадан.

На диску зображений пам'ятник Шевченку (біля якого вже традиційно збирається харківський Євромайдан) в оточенні зірок Євросоюзу. В руках у Кобзаря мікрофон з прикріпленим до нього прапором України. До збірки увійшли пісні не тільки тих музикантів, які виступали на харківському Єврпомайдані.

"Тут є треки від Захара Мая, Сергія Бабкіна та інших, які підтримують наші ідеї, але з тих чи інших причин не змогли прийти і виступити тут", - розповів Жадан.

"Ми зробили цей диск для вас. Ми його роздаємо безкоштовно. Можете підходити брати по кілька примірників, поширювати серед своїх друзів", - додав він.

Крім харківських рок-груп на Євромайдані в суботу виступила Ірена Карпа зі своїм гуртом "Qarpa".

"Якщо хто ще не доїхав до Майдану, то шматок Майдану доїхав до вас. Можу похвалити ваш Майдан. Він унікальний тим, що тут я не бачу жодного прапора політичних партій. Це дуже круто, що ви вийшли самі за себе, за своє майбутнє", - сказала співачка і письменниця.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ