Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

Україна і НАТО підписали угоду про знешкодження боєприпасів

14 грудня, 2018 - 20:49
Фото 112.ua

країна і НАТО підписали в Брюсселі Імплементаційну угоду щодо проекту Трастового фонду Альянсу зі знешкодження вибухонебезпечних предметів та протидії саморобним вибуховим пристроям.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

“Україна та НАТО підписали Імплементаційну угоду між Кабінетом міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання про реалізацію проекту Трастового фонду НАТО із знешкодження вибухонебезпечних предметів та протидії саморобним вибуховим пристроям (СВП)”, - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, це дозволить розпочати практичну фазу співпраці. У рамках проекту заплановано здійснити розробку нормативних документів із знешкодження вибухонебезпечних предметів та протидії СВП, досягти взаємосумісності залучених сил та засобів України з Альянсом, розвинути спроможності захисту цивільного населення від загроз саморобних вибухових пристроїв.

До реалізації проекту залучені Міноборони України, СБУ, Держслужба з надзвичайних ситуацій, Нацполіція, Нацгвардія, Державна спеціальна служба транспорту, Держприкордонна служба, інформують в прес-службі оборонного відомства.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...