Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

В Ужгороді розпочався ІІ фестиваль пряників

14 грудня, 2018 - 17:27
Фото надано автором

Свято для дітей та дорослих триватиме упродовж трьох днів в історичному комплексі «Совине гніздо».

Сьогодні тут уже можна почастуватися смачними виробами з солодкого тіста, випити гарячих напоїв та роздивитися справжнє пряникове містечко, яким їздить дитячий потяг.

Як і минулого року, захід має благодійну мету, цього разу усі кошти, зібрані у благодійні скриньки і під час аукціону-продажу пряникових будиночків, будуть передані на придбання дороговартісних ліків для ужгородки Христини Яремчук. Також серед учасників заходу – благодійні ятки волонтерів Руху підтримки закарпатських військових та притулку для тварин «Барбос».

Упродовж трьох днів діти та дорослі матимуть можливість придбати солодощі до свят, зробити сімейні світлини скориставшись тематичною фотозоною, взяти участь у різноманітних майстер-класах, а також повеселитися з аніматорами.

Вікторія Жуйко, Ужгород, фото надано авторкою

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ