Мене вчили і я вчив, що сенс життя в творенні добра людям, у піднесенні матеріального та культурного рівня народу, у пошуках істини, у боротьбі за справедливість, національну гордість та людську гідність.
Олекса Тихий, український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української Гельсінської групи

Прем'єри РФ і Білорусі обговорили питання інтеграції та постачання газу

14 грудня, 2019 - 15:42
Фото з відкритих джерел

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв провів телефонну розмову з білоруським колегою Сергієм Румасом.

Вони обговорили інтеграцію двох держав, повідомляє УНН.

Розмова відбулася за ініціативою Білорусі. У кабміні РФ розповіли, що Медведєв і Румас обговорили практичні аспекти взаємодії Москви і Мінська щодо інтеграції, а також в торгово-економічній сфері. Сторони також обговорили “деякі питання енергодіалогу”, йдеться в повідомленні.

У прес-службі білоруської ради міністрів уточнили, що Медведєв і Румас торкнулися питання щодо постачання газу і нафти на 2020 рік.

Крім цього сторони обговорили графік контактів по лінії урядів, а також хід виконання доручень президентів Росії і Білорусі, які вони дали під час переговорів в Сочі 7 грудня. Прем’єр-міністри також домовилися здзвонитися на наступному тижні після зустрічі робочої групи, яка займатиметься розробкою пропозицій щодо інтеграції.

В середині листопада Медведєв і Румас провели зустріч в підмосковній резиденції російського прем’єра в Горках. Вони обговорювали “дорожні карти” щодо поглиблення інтеграції, зокрема економічної.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ