...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Джеймс Мейс, видатний історик, політолог, дослідник голодомору в Україні

У багатьох країнах в політиці домінує прагматичний цинізм. Українці ж натомість прагнуть ідеалу, - Лариса Івшина (аудіо)

15 січня, 2014 - 15:47

14 січня головний редактор «Дня» Лариса Івшина дала інтерв’ю програмі «Українська справа» Львівського радіо «Незалежність».

Журналіст радіо Марія ЛУГОВА говорила з Ларисою Олексіївною про проекти «Дня», актуальні події в Україні та про те, чим став для країни Євромайдан.

«… Поставивши попереду «питання Тимошенко», а не асоціації, Європа загнала Януковича в ситуацію, з якої у нього було небагато виходів. Сьогодні хочуть звинуватити лише Україну в тому, що провалився Вільнюський саміт. Я так не думаю. Є складна комбінація інтересів. В нашій історії такі випадки вже бували, коли ми потрапляли під «роздачу». Треба вчитися аналізувати помилки, вчитися бути компромісними, як би неприємно це було, — зауважила Лариса Івшина в інтерв’ю. — У багатьох країнах в політиці домінує прагматичний цинізм. Українці ж натомість прагнуть ідеалу. Це – прекрасно. Але до ідеалу дуже складний шлях. За рік до президентських виборів волати про те, що терміново потрібно скинути Януковича — це надзавдання. А що по цій дорозі?..».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ