Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

Лутковська закликала російського омбудсмена сприяти відновленню прав Савченко

15 січня, 2015 - 14:20

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська закликає російського омбудсмена Еллу Памфілову звернути увагу на стан здоров’я української льотчиці Надії Савченко і сприяти відновленню її прав. У зверненні Лутковська також закликає Памфілову посприяти зустрічі з Надією Савченко її сестри Віри.

«У понеділок, 12 січня 2015 року, в ході телефонної розмови з Вами я звернула Вашу увагу на серйозну небезпеку, яка загрожує життю і здоров’ю Надії Савченко, і звернулася до Вас із проханням про надання допомоги сестрі Надії, Вірі Савченко, в перетині кордону з РФ і організації її особистої зустрічі з сестрою. Тоді Ви мене запевнили, що будете всіляко сприяти вирішенню цієї ситуації, адже йдеться про життя і здоров’я людини… Але після чотирьох днів, на жаль, від Вас не було жодної реакції», – заявила вона.

Нагадаємо, у середині минулого місяця Савченко оголосила голодування. Надія Савченко є народним депутатом України від «Батьківщини».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ