Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

У Вінницькій дитячій обласній інфекційній лікарні померло немовля

15 січня, 2019 - 15:27
Ілюстративне фото

Вчора, 14 січня, від кору померла восьмимісячна дівчинка. Лікарям Вінницької дитячої обласної інфекційної лікарні, куди доставили немовля, не вдалося врятувати життя дитини через ускладнення, які розвинулися внаслідок хвороби та вроджені вади розвитку дихальної системи, зауважила начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Тетяна Бондаренко. Наразі це перша смерть від небезпечної інфекції на Вінниччині.

За повідомленням Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ, кількість хворих на кір у Вінницькій області продовжує зростати. За минулий тиждень в області захворіли 307 вінничан, із них 171 дитина, що у порівнянні з попереднім тижнем на 41 % більше.

«З початку поточного року в області зареєстровано 524 випадки кору. Із всіх захворілих 70% не були щеплені проти кору. Випадки кору реєструються в 28 адміністративних територіях області за виключенням Муровано-Куриловецького району», – йдеться у повідомленні.

Лікарі нагадують, що єдиним способом профілактики кору та уникнення ускладнень від хвороби залишається вакцинація. На сьогодні в усіх лікувально-профілактичних закладах області, які проводять щеплення, є в наявності достатня кількість комбінованої вакцини проти кору. Залишки даного препарату складають понад 20 тисяч доз.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...